Lysy napisał(a):

Nie zgodzę się , zagrał bardzo dobrze, a gdyby ta piłka po jego strzale głową w drugiej połowie, zamiast w słupek trafiła 2 cm. dalej, to byście go na rękach nosili!
|
A gdyby tak wreszcie zaczął podawać piłkę do lepiej ustawionych partnerów..
A gdyby tak nie kiwał się cały czas..
Byłby
bardziej wartościowym zawodnikiem i dałby tej drużynie jeszcze więcej.