Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 04.12.2011, 21:58
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodzę się , zagrał bardzo dobrze, a gdyby ta piłka po jego strzale głową w drugiej połowie, zamiast w słupek trafiła 2 cm. dalej, to byście go na rękach nosili!



Ja nie rozumiem natomiast zachwytów nad grą Ilieva. Co z tego, że ma nieprawdopodobny drybling i czasami uda mu się przedryblować 3 przeciwników jak później nie wie co robić? Jeden gol i jedna asysta, to o wiele za mało jak na pół roku spędzone w Wiśle. To nawet Wilk, defensywny pomocnik ma 2 gole i 3 asysty! Ivica to najbardziej efektowny lecz zarazem najmniej efektywny piłkarz Wisły
Bo dobre podanie to jeszcze trzeba umieć wykorzystać?
Ivice ustawić jako napastnika, wtedy pogadamy...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując