Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 04.12.2011, 21:56
willow napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś daję równą ocenę Małeckiemi i Diazowi to jest - za przeproszeniem - ślepy :/
Przecież dzisiaj Mały nic nie zagrał...
Nie zgodzę się , zagrał bardzo dobrze, a gdyby ta piłka po jego strzale głową w drugiej połowie, zamiast w słupek trafiła 2 cm. dalej, to byście go na rękach nosili!



Ja nie rozumiem natomiast zachwytów nad grą Ilieva. Co z tego, że ma nieprawdopodobny drybling i czasami uda mu się przedryblować 3 przeciwników jak później nie wie co robić? Jeden gol i jedna asysta, to o wiele za mało jak na pół roku spędzone w Wiśle. To nawet Wilk, defensywny pomocnik ma 2 gole i 3 asysty! Ivica to najbardziej efektowny lecz zarazem najmniej efektywny piłkarz Wisły
Odpowiedz cytując