Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15764
Stary 04.12.2011, 21:56
No własnie Willow, to jest masakra. Nad tym powinniśmy popracować a nie skupiać się na błędach obrony.
Jest meczyk i 1-0 dla nas, mamy szanse i ich nie wykorzystujemy. Takie coś jeśli się nie mści to napewno skraca nasz życie o kilka lat
Pózniej jeden głupi błąd, a wiadomo że błedy zdażają się najlepszym tylko że my zawsze frustracje kierujemy w stronę formacji defensywnych. Cóż by nas obchodziła strata bramki przy końcowym wyniku np 3-1? Nic!

A co do Jirsaka to słusznie ktoś zauważył, ten chłopak potrafi tylko zagrać jeden mecz na runde. Ten adekwatny do swoich możliwości.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 04.12.2011 o godz. 22:00.
Odpowiedz cytując