Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 04.12.2011, 21:54
Mecz slaby. Nie gralismy agresywnym pressingiem ,malo biegalismy w ataku i stad taka gra .Miejmy nadzieje ,że to wynik zmęczenia meczem z Odense, bo z taka gra z Polonia Warszawa nie mamy wielkich szans. Mam pretensje do Moskala ,za ustawienie Boguskiego w środku pomocy ,gdzie Rafał był tragiczny ,był do zmiany po 45 minutach a Moskal go trzymał az do 72 minuty majac na lawce Gargule i Meliksona. Najwazniejsze jednak sa 3 punkty i oby z Polonia W. było lepiej
Odpowiedz cytując