|
A mnie się podobało, że w takiej sytuacji, jaka była, nie wszedł Melikson, tylko Garguła. Wygląda na to, że u Moskala nie ma nic za darmo i Melikson musi na treningach udowodnić, że jest na teraz lepszy od Guły. Być może zresztą wszedłby, gdyby nie kontuzja Chaveza.
WISŁAZWE - też możliwe. By the way: ta wymiana opinii to kolejny dowód na to, jak trudno właściwie ocenić motywy różnych decyzji trenera, nie znając kontekstu szatni.
Powód: opinia WISŁAZWE
Ostatnio edytowane przez crux.a : 04.12.2011 o godz. 21:48.
|