frg napisał(a):

odnośnie naszego działu marketingu: dzisiaj przeczytałem na stronie głównej, że jest jakis super kalendarz. Chciałem go kupić, przed meczem nie kupiłem bo idąć na C bałem się, że mi się uszkodzi. jakież było moje rozgoryczenie i złość jak się okazało, że i Wiślacki Świat i strefa kibica jest zamknięta na cztery spusty po meczu. Wkońcu po co sklep z pamiątkami ma być otwarty po zakończeniu meczu. Po co Wiśle te 15 000 potencjalnych klientów.
Wstyd i żenada!!!
|
Dokładnie - chciałem taki kalendarz kupić córce na Mikołaja. Taka sama sytuacja - przed meczem stwierdziłem, że nie kupuję bo w czasie meczu mi się zapewne pogniecie. Po meczu, w momencie gdy można by takiego zakupu dokonać oczywiście sklep zamknięty. Sklep klubowy otwarty w dniu meczowym także po zawodach to chyba podstawa takiego interesu...