Wyświetl pojedynczy post
Kamell
Banita
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 04.12.2011, 21:13
O czym my w ogole rozmawiamy za maskancika marnego trenera graliśmy bojaźliwą wręcz powiedziałbym cipowatą piłkę która nie przystoi takiej marce jak Wisła. Za Kazia się to zmieniło, gramy agresywnie, ofensywnie, walka o każdy metr pola. Poprostu Niebo a ziemia. Kaziu poprostu jest zdecydowanie lepszym trenerem od pana maskantsa
Odpowiedz cytując