Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 04.12.2011, 21:10
flamengista napisał(a):Wyświetl post
W ostatnich meczach za Roberta nie stwarzaliśmy żadnych sytuacji, chyba że pod własną bramką
za przeproszeniem, nie pier*ol
Z Cracovią nie było okazji?
Z ŁKS nie było okazji?
Z Jagiellonią nie bylo, z Ruchem?

padaka była z Podbeskidziem i Lechią, gdzie było zero, ale takie mecze też się niestety jeszcze przydarzą...

mi zapadła w pamięci jedna akcja, z początku, gdy Diaz opierdzielał Chaveza, który moim zdaniem to w powietrzu gra na poziomie Jirsaka - gubi krycie, źle skacze, nie czuje tempo, zresztą, to widać głównie jak mamy rożne i Chavez jest w polu karnym rywala

z Jaliensem to była zabójcza para, nielotów, teraz jest Diaz, któremu wiele można zarzucić, ale na pewno nie to, że nie walczy w powietrzu, do tego Jovanović, który jest taki bardziej ogarnięty z wyprowadzaniem piłki i mamy chyba parę idealną jak na teraz
Odpowiedz cytując