Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15760
Stary 04.12.2011, 21:07
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak żeby trochę ochłodzić głowy

Iliev gra świetnie - tylko tego w statystykach nie widać. Gola w lidze nie strzelił, może z 2 asysty urodził w lidze. Statystyki dokładnie jak Łobo. Gra ładnie albo wręcz pięknie dla oka, ale niewiele to daje drużynie. Mam nadzieję że Moskal (albo nowy trener) jakoś ułoży grę Ilieva z resztą zespołu. Bo na razie to taki "serbski" Messi - tylko bez goli i asyst. Taka sztuka dla sztuki.

I właśnie to drażni mnie w grze Ilieva - bezproduktywność. Kolejnego obrońcę połozy i co dalej? Albo słaby strzał, albo złe podanie, albo strata.

Jednak Melikson grając przy tym widowiskowo daje więcej zespołowi niż indywidualista Iliev
Racja, ale nie jego winą jest też to że koledzy grają niedokładnie. W spotkaniu z Śląskiem wyłożył bodajże 3 piłki kolegą którzy nie potrafili tego wykorzystać. Najpierw Nunez strzelił obok słupka, później kolejna piłka do Nuneza zagrana piętką a ten nie bardzo wiedział co chce zrobić. I kolejne zagranie do Paljicia albo Wilka a ci centrowali nie wiadomo komu. Dzisiaj to samo znakomite podanie do Lameya a później strzał Boguskiego broni Mielcarz. Znakomity rajd w drugiej połowie piłka do Małego ten do Paljicia i Boguski znów nie trafia.
Nieraz przesadzi i zmarnuje okazję ale z drugiej strony nie ma wpływu na to co robi reszta zespołu.
Odpowiedz cytując