Wyświetl pojedynczy post
CzarnyG
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 04.12.2011, 21:01
Brawa dla idiotów którzy śpiewali na C "łódzki widzew..." i "olele olala cracovia...." zamiast dać sobie spokój na 1 mecz to musieli się wykazać przy dzieciakach, jak dla mnie IQ poniżej 30...
Sama akcja rewelacyjna, gratuluje pomysłu
Odpowiedz cytując