Temat
:
[16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
CzarnyG
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
153
04.12.2011, 21:01
Brawa dla idiotów którzy śpiewali na C "łódzki widzew..." i "olele olala cracovia...." zamiast dać sobie spokój na 1 mecz to musieli się wykazać przy dzieciakach, jak dla mnie IQ poniżej 30...
Sama akcja rewelacyjna, gratuluje pomysłu
CzarnyG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CzarnyG
Znajdź inne posty napisane przez CzarnyG