Temat
:
"Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk
Wyświetl pojedynczy post
Lazio
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
330
04.12.2011, 20:38
Witam. Mam coś dla kolekcjonerów piłkarskich akcesoriów a w szczególności kibiców Wisły. Jest to piłka z autografami piłkarzy Wisły Kraków i Lazio Rzym z 2003 roku.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1971207491
Gorąco Polecam.
Lazio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lazio
Znajdź inne posty napisane przez Lazio