Dariook napisał(a):

|
Nie sądziłem ze to kiedyś napisze. Diaz zagrał kapitalne zawody z Widzewem... szok!
|
Zgadza się, podobnie jak Iliev, niestety opadł z sił w końcówce. Jak ktoś wyżej napisał, szkoda, że nie jest 5 lat młodszy
Dla mnie natomiast swoistym fenomenem oraz zagadką jest Jirsak. Nigdy nie pojmę do końca gry tego piłkarza.
Uważam, że ma potencjał, boiskową inteligencję - chyba najwyższą obok Maora, świetnie ułożoną stopę, potrafi zagrać piłkę na nos, a.... rzadko kiedy to pokazuje. Nie rozumiem, w czym rzecz. Psychika? Motoryka? Brak motywacji?
Nie mam zielonego pojęcia.