Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 04.12.2011, 20:06
Widac postęp w defensywie.Gdyby Dudu i Guła grali od pocżatku to myśle że na 3-0 by sie skończyło.

Palijc,Jirsak,Kirm-na ich miejsce chyba można w zimie sprowadzic nowych graczy
Odpowiedz cytując