riv napisał(a):

Moje, subiektywne oceny pomeczowe (5 to ocena wyjściowa):
Diaz 7 - zadziwiająco dobrze w obronie, trochę gorzej w rozegraniu (ale i tak najlepiej z obrońców). Czyścił wszystko i ustrzegł się poważniejszych błędów
Paljić 4 - potwierdził, że w zimie powinniśmy znaleźć dobrego lewego obrońce. Niepewny w obronie, za to w ataku popisał się podaniem, po którym Boguski powinien strzelić gola, poza tym szału nie było.
Małecki 7 - grał może mniej widowiskowo niż Illiev ale za to moim zdaniem z jego akcji więcej wynikało. No i zaliczył asystę.
Boguski 3 - nasz najgorszy zawodnik dzisiaj. Zepsuł jedną 100% sytuacje, w pozostałych też się nie popisał. Dokonywał złych wyborów, długimi partami gry znikał z boiska a czego się nie dotknął to psuł. Dno.
Garguła 5 - był
|
Gargula grał zakrutko by go oceniać, Palić zasłyżył na 6 nie piernicz że nie a jak nie to wszystkim daj o jeden niżej....

Mały z byt arogancko nauczył by się podawać, chociaż przynajmniej on dośrodkować umie. Jeszcze mu brakuje
Boguski cieżka kontuzja rok nie grał na YT są gorsze wpadki a to nawet kiks nie jest... strzał w bramkarza z 3m... 5 za mecz
DZIECI BYŁY ZAJE*ISTE!!!! mamy nowego gniazdowego

lub zastępce