Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 04.12.2011, 19:58
Mecz bez rewelacji, ale postępy są.
Kaziu zaplusował u mnie ustawieniem Diaza, który zagrał dzisiaj - nie boje się tego powiedzieć - kapitalnie. Murowany kandydat do 11 kolejki.
Również podobała mi się gra Ivicy, ale tak do 60 minuty, potem opadł z sił.
Genkow robił mrówczą robotę - widzieliście, ile piłek zgrywał do Małego czy Bogusia? Zaczyna mi Kuźbę przypominać stylem gry.

Pretensję mam do Kazia o zmiany. Nie pojmuję, dlaczego wcześniej nie wprowadził Meliksona za Jirsaka, który jak dla mnie zagrał słabe zawody i Bitona za Bogusia. Te zmiany powinny być zrobione najpóźniej w 60 minucie.
Paljic dzisiaj według mnie słabo, brak zrozumienia z partnerami, dużo niecelnych podań przy wyprowadzaniu piłki.

Optymizm jakiś jest po dzisiejszym meczu. Może nie jakiś wielki, ale zawsze...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując