|
Największym plusem dzisiejszego meczu, jest to, że w końcu ktoś wytłumaczył naszym (zarówno trenerom jak i zawodnikom) że obrona wyniku 1:0 jest bez sensu. Małecki w swoim stylu - cała naprzód, ale też i egoizm. Genkov - dobrze że napastnik strzela bramki. Ogólnie radość z wyniku. Oby w drugim meczu też były 3 pkt-y i będzie można myśleć o przygotowaniach do wiosny. Doping dzieci - bezcenne...
|