|
No to mamy odpowiedz gdzie Diaz powinien grac - na prawde na srodku spisuje sie swietnie i to byl kolejny taki mecz w jego wykonaniu. Graczem kolejki raczej bedzie Cani ale Diaz za ten wystep jest zaraz za Nim. Jeszcze 1 mecz i przerwa, ktora dobrze Nam zrobi.
|