Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 04.12.2011, 19:47
No to mamy odpowiedz gdzie Diaz powinien grac - na prawde na srodku spisuje sie swietnie i to byl kolejny taki mecz w jego wykonaniu. Graczem kolejki raczej bedzie Cani ale Diaz za ten wystep jest zaraz za Nim. Jeszcze 1 mecz i przerwa, ktora dobrze Nam zrobi.
Odpowiedz cytując