nie rozumiem dlaczego nie wszedł Melikson. Bardziej zdrowy już chyba nie będzie. Można było go wpuścić za słabego Boguskiego na OP i ewentualnie Bitona za Genkova. Wynik cieszy niestety gra tragiczna, poza Ilievem który ogrywał piłkarzy Widzewa jak dzieci.
Jeśli już przy dzieciach jesteśmy to fajny pomysł z tym dopingiem dzisiaj. Legia ma szkółkę piłkarską a my mamy szkółkę dopingu
