Temat
:
[16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
134
04.12.2011, 19:36
Diaz nie zagrał bardzo dobrze tylko dzisiaj, on już wcześniej grał dobrze, nawet z Fulham gdzie dostaliśmy cztery gole. To jego osoba sprawiła, że ta obrona się jakoś trzyma i zdobywamy punkty bo bez niego nie byłoby tak wesoło.
westersyl