Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 04.12.2011, 19:36
Diaz nie zagrał bardzo dobrze tylko dzisiaj, on już wcześniej grał dobrze, nawet z Fulham gdzie dostaliśmy cztery gole. To jego osoba sprawiła, że ta obrona się jakoś trzyma i zdobywamy punkty bo bez niego nie byłoby tak wesoło.
Odpowiedz cytując