Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 04.12.2011, 19:28
Diaz zagrał bardzo dobrze, ale na pewno nie ustrzegł się błędów.W końcówce trochę nerwowo. Raz głupio stracił piłkę przy wyprowadzaniu a już w doliczonym czasie wybił prostą piłkę na rzut różny.
Najlepszy Iliew.
Odpowiedz cytując