Wyświetl pojedynczy post
White Star86
Junior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 04.12.2011, 19:21
Trudny mecz, ważne że 3 punkty. Na plus wyróżniłbym Ilieva i Diaza. Moim zdaniem Małecki za długo holował piłkę a to co zrobił Boguski pozostawię bez komentarza.
Odpowiedz cytując