Temat
:
[16 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź - niedziela, 4 grudnia, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
White Star86
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
129
04.12.2011, 19:21
Trudny mecz, ważne że 3 punkty. Na plus wyróżniłbym Ilieva i Diaza. Moim zdaniem Małecki za długo holował piłkę a to co zrobił Boguski pozostawię bez komentarza.
White Star86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do White Star86
Znajdź inne posty napisane przez White Star86