|
Od razu mówię. Nie oglądałem całego meczu tylko 2 połowę, pierwszą słuchałem w radio.
Pareiko - co miał wybronić to wybronił
Lamey - przeciętnie
Jovanovic i Diaz - super, wydaje się że z dwóch bocznych obrońców będziemy mieć całkiem dobrych środkowych obrońców
Pajlic - lepiej niż w poprzednich meczach, ale szału nie ma
Iliev - w 2 połowie opadł z sił
Wilk - walka to jego główny atut i to wykorzystuje
Jirsak - przeciętnie
Boguski - jak on tego nie strzelił ?
Małecki - spoko, ale powinien grać bardziej zespołowo
Genkov - brawo
|