Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 04.12.2011, 19:11
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Cenne 3 pkt po marnym meczu.
ten marny mecz był jednym z najlepszych , o ile nie najlepszy w lidze w roli gospodarza tym sezonie

Widzew nie stworzył sobie żadnej setki przez całe spotkanie . Nie pamiętam kiedy ostatni raz nie daliśmy dojść do głosu naszym przeciwnikom .

Gdyby skuteczność była lepsza , mogło być 4-0 po super grze , a tak jest tylko 1-0 po marnym meczu . Hipokryzja

Tyle walki w każdym meczu i skonczą się frajerskie porażki . Widać że Moskal wpaja zawodnikom jak należy grać u siebie, aby zwyciężać .
Odpowiedz cytując