Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 04.12.2011, 19:02
Wprawdzie mecz wygrany i za to podziękowania również dla Moskala, ale ów ma u mnie duży minus:

Jeśli trener trzyma kurczowo na boisku do 70 minuty tak fatalnie dysponowanego zawodnika jak Boguski, to źle o nim świadcczy. Genkow też dużo wcześniej nadawał się do zmiany. Nie rozumiem, dlaczego nie grał Melikson - liczę na jakieś jego uzasadnienie i wyjaśnienie w tej sprawie.

Najlepszy dziś w naszej drużynie był zdecydowanie Diaz. Pozycja środkowego obrońcy wyraźnie mu służy. Dobre wrażenie znów pozostawił Iliev.

Mimo zwycięstwa przeraża mnie ilość głupich, bezmyślnych zagrań naszych piłkarzy i liczba ich niewymuszonych błędów.
Ostatnio edytowane przez Rinah : 04.12.2011 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując