|
Nie wiem jak wy to widzieliscie ale Diaz dzis zagral kapitalnie... czyscil wszystko! Wazne 3 pkty! Niestety wydaje mi sie ze Boguski gral bo jest polakiem... z gra juz tak kolorowo nie bylo.
Jirsak coraz odwazniej, pare pieknych pilek... Malecki jakis taki wyciszony, poznaje ktos tego zawodnika? Gdzie ten robiacy korkociag po zlym zagraniu od partnera... w kilku akcjach samolubnie no ale czasem tak trzeba.
Akcja z mlodymi kibicami na ogromy plus, wlasnie z takiego ukorzenienia wartosci w przyszlosci rodza sie fanatycy!
"Sędzia kalosz - bezcenne ;-)"
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|