Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 04.12.2011, 19:02
Nie wiem jak wy to widzieliscie ale Diaz dzis zagral kapitalnie... czyscil wszystko! Wazne 3 pkty! Niestety wydaje mi sie ze Boguski gral bo jest polakiem... z gra juz tak kolorowo nie bylo.

Jirsak coraz odwazniej, pare pieknych pilek... Malecki jakis taki wyciszony, poznaje ktos tego zawodnika? Gdzie ten robiacy korkociag po zlym zagraniu od partnera... w kilku akcjach samolubnie no ale czasem tak trzeba.

Akcja z mlodymi kibicami na ogromy plus, wlasnie z takiego ukorzenienia wartosci w przyszlosci rodza sie fanatycy!

"Sędzia kalosz - bezcenne ;-)"
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując