Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 04.12.2011, 18:04
filemon napisał(a):Wyświetl post
5. Chcielibyśmy stawiać na Polaków, ale aktualnie dobrych Polaków w kadrze nie mamy za wielu.
Co znaczy chcieliśmy? Kto chciał? Każdy może mowić wyłącznie za siebie.

Ja na przykład nigdy nie chciałem większej ilości Polaków w składzie, bo zdaję sobie sprawę, że to w gruncie rzeczy słabi zawodnicy. Zawsze całkowicie popierałem politykę Valckxa stawiania na obcokrajowców.

Więc proszę bez tego typu błednych uogólnień.
Odpowiedz cytując