filemon napisał(a):

|
5. Chcielibyśmy stawiać na Polaków, ale aktualnie dobrych Polaków w kadrze nie mamy za wielu.
|
Co znaczy chcieliśmy? Kto chciał? Każdy może mowić wyłącznie za siebie.
Ja na przykład nigdy nie chciałem większej ilości Polaków w składzie, bo zdaję sobie sprawę, że to w gruncie rzeczy słabi zawodnicy. Zawsze całkowicie popierałem politykę Valckxa stawiania na obcokrajowców.
Więc proszę bez tego typu błednych uogólnień.