Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
18004
04.12.2011, 18:03
Śląsk podręcznikowo kasuje słabszych.
Jedyny scenariusz dający nadzieję na MP dla nas to wygranie dziś i w piątek i wiosna na 5 (6?) biegu... i nadzieja, że Orest i Maciek coś popieprzą w przygotowaniach.
arti