http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._EkstraklasaTV
Ostatnio sfarcił Wolski, teraz za to Sobota..
Aż ciekaw jestem, które z tych trafień zostanie golem sezonu, a może będziemy świadkiem jeszcze ładniejszej bramki? Zobaczymy.
Jak dla mnie bramka Waldka ładniejsza, przed wszystkim jednak widać, że trafił w piłkę tak jak chciał, bo oglądając powtórkę bramki Wolskiego widać, że piłka mimo wszystko nieco mu się "ześlizgnęła" na zewnętrzną część buta, ale mimo wszystko będzie ciężki wybór na bramkę sezonu.