Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6681
Stary 04.12.2011, 16:27
Łobo w Weszło!
Cytat:
Teraz tak patrzę na tą Wisłę i szczerze uważam, że dzisiaj bym w niej grał, bo jest słabsza niż wtedy. Może za bardzo się wypuszczam, ale na pewno miałbym większe szanse.
Facet ma poczucie humoru...

Odpowiedz cytując