Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18002
Stary 04.12.2011, 16:24
kozimtsw napisał(a):Wyświetl post
Te bufony z Łazienkowskiej po niedawnych dobrych występach już się koronowały. Na szczęście Śląsk nie pozwala im się dogonić, a nie ziemie sprowadziło ich PSV.
Nie chce mi się przypominać, jak co poniektórzy kibice Lechii nadymali balonik w poprzednim sezonie, kiedy to Lechia grała dobrze. Więc z tymi bufonami to wyluzuj, bo tak jest w każdej ekipie Drzazgę u kogoś w oku widzisz, a belki w swoim już nie.
Odpowiedz cytując