kozimtsw napisał(a):

|
Te bufony z Łazienkowskiej po niedawnych dobrych występach już się koronowały. Na szczęście Śląsk nie pozwala im się dogonić, a nie ziemie sprowadziło ich PSV.
|
Nie chce mi się przypominać, jak co poniektórzy kibice Lechii nadymali balonik w poprzednim sezonie, kiedy to Lechia grała dobrze. Więc z tymi bufonami to wyluzuj, bo tak jest w każdej ekipie

Drzazgę u kogoś w oku widzisz, a belki w swoim już nie.