Baala napisał(a):

|
Zupełnie inny mecz od dwóch poprzednich. Tu będziemy musieli zdominować rywala na cały mecz, a nie tak jak ze Śląskiem i Odense zagrać z kontru podchodząc mocno pressingiem do przodu. Posiadanie piłki będzie gdzieś 70% dla nas i ciekawe co z tym zrobimy. Widzem na dodatek jak na naszą ligę bardzo dobrze broni. Także bardziej obawiam się tego meczu niż tego we Wrocławiu,
|
Mam to samo.
Ze Śląskiem i Odense, które grały w piłkę poradziliśmy sobie.
Z Podbeskidziem, Górnikiem i Cracovią grającymi antyfutbol nie daliśmy rady.
Widzew na pewno nie będzie grał w piłkę.
Zagra antyfutbol jak z Lechem.
Nie dopisujcie sobie trzech punktów za szybko.
Obym chociaż raz się na tym forum pomylił...
