Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 04.12.2011, 15:08
Baala napisał(a):Wyświetl post
Zupełnie inny mecz od dwóch poprzednich. Tu będziemy musieli zdominować rywala na cały mecz, a nie tak jak ze Śląskiem i Odense zagrać z kontru podchodząc mocno pressingiem do przodu. Posiadanie piłki będzie gdzieś 70% dla nas i ciekawe co z tym zrobimy. Widzem na dodatek jak na naszą ligę bardzo dobrze broni. Także bardziej obawiam się tego meczu niż tego we Wrocławiu,
Mam to samo.
Ze Śląskiem i Odense, które grały w piłkę poradziliśmy sobie.
Z Podbeskidziem, Górnikiem i Cracovią grającymi antyfutbol nie daliśmy rady.
Widzew na pewno nie będzie grał w piłkę.
Zagra antyfutbol jak z Lechem.
Nie dopisujcie sobie trzech punktów za szybko.
Obym chociaż raz się na tym forum pomylił...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując