Smok napisał(a):

Jakaś paranoja. Wyszkolony i wyćwiczony sportowiec ma miec problemy w graniu co2- 3 dni ?
Za taka kasę, to powinni codziennie tyle biegać.
|
Widać, że nigdy w piłkę nie grałeś na jakimkolwiek poziomie. Choćby i zarabiali miliard euro na sekundę pewnych barier nie przeskoczysz. Jedni regenerują się szybciej, inni wolniej.