Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8287
Stary 04.12.2011, 12:44
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Ja wątpliwości nie mam - w końcu udało nam się awansować do grupy w LE(mistrzostwo pomijam bo jak zostało powiedziane wszyscy stwierdzili że mają je w dupie i tylko dlatego je zdobyliśmy)...może nie jest to wielki wyczyn ale patrząc na to co było , to jest dopiero drugi w historii a LE ma już swoje lata
Mamy w kwestii Maaskanta podobne zdanie. Trzeba też pamiętać, że Robert przejął drużynę w dość trudnym momencie po wielkiej przebudowie i wpier dolu w pucharach a jednak potrafił ogarnąć naszą drużynę.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując