Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 04.12.2011, 12:36
Ostatnie 2 spotkania poprawiły mi nieco humor. Owszem Odense jest bez formy, ale wygrana na wyjeździe w Europie ? Ostatnimi czasy nie przychodziło to łatwo. Mam nadzieję, że już do końca rundy tylko takie pozytywne niespodzianki nas czekaja.

Pytanie jak sobie poradzą z Widzewem. Ci raczej atakować nie będa chcieli. Prędzej głeboka defensywa i liczenie na nasze głupie straty w rozegraniu z czego może pójść dobra dla nich kontra.
Jak się uda pograć w piłkę z tak nastawionym przeciwnikiem, będzie świetnie.
..
Odpowiedz cytując