|
Ostatnie 2 spotkania poprawiły mi nieco humor. Owszem Odense jest bez formy, ale wygrana na wyjeździe w Europie ? Ostatnimi czasy nie przychodziło to łatwo. Mam nadzieję, że już do końca rundy tylko takie pozytywne niespodzianki nas czekaja.
Pytanie jak sobie poradzą z Widzewem. Ci raczej atakować nie będa chcieli. Prędzej głeboka defensywa i liczenie na nasze głupie straty w rozegraniu z czego może pójść dobra dla nich kontra.
Jak się uda pograć w piłkę z tak nastawionym przeciwnikiem, będzie świetnie.
. .
|