Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
17997
04.12.2011, 10:58
Jakby z ŁKS-em juz nie wygrali to by ich kibice zjedli. Media juz napisaly ze Lech sie odrodził ale to przeciez był tylko ŁKS. Jak mysmy wygrali ze Slaskiem to byla cisza - dopiero po Odense doszli do wniosku, ze wrocilismy do gry
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael