Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17997
Stary 04.12.2011, 10:58
Jakby z ŁKS-em juz nie wygrali to by ich kibice zjedli. Media juz napisaly ze Lech sie odrodził ale to przeciez był tylko ŁKS. Jak mysmy wygrali ze Slaskiem to byla cisza - dopiero po Odense doszli do wniosku, ze wrocilismy do gry
Odpowiedz cytując