Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9220
Stary 04.12.2011, 09:49
snyrting napisał(a):Wyświetl post
i @Wojtas

Nie rozumiem Was. Bilety są za drogie to narzekacie. Klub obniżył ceny, to też się nie podoba.

Basałaj popełnia wiele błędów, ale czysta przyzwoitość nakazywałaby, żeby jednak słuszne posunięcia doceniać.
Za ogólne podejście do kibiców należy się ch.uj w dupę, kotwica w plecy i krzyż na drogę.
O pewnych postępowaniach Basałaja pewnie pojęcia nie masz, a chcesz go tutaj doceniać.
Odpowiedz cytując