Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8284
Stary 04.12.2011, 09:38
Ja tam się nie zgodzę, owszem wyglądaliśmy lepiej ostatnio, bo graliśmy z zespołami, które próbowały grać. Nawet z Twente czy z Fulham jakoś wyglądaliśmy, z Odense i Śląskiem było podobnie, czy wcześniej z Lechem. Mecz z Cracovią również nie był tragiczny pod względem jakości gry, zabrakło skuteczności. Z Podbeskidziem była padaka, zgadzam się, jednak niektórych to bardzo dziwi, a przecież gorsze mecze zdarzały nam się w ostatnich latach... nawet sporo ich było.

Co do nadziei pokładanej w Moskalu to Marszałku muszę Cię zmartwić, po prostu klub nikogo nie przygotował na następcę, a że Cupiał musiał wy.......ić trenera, to został Moskal. Taki spontan

I jeszcze co do Kazia, niech się zarząd zdeklaruje, czy on zostaje czy nie. Bo jak mają go zwolnić niby po sezonie, to nie wyobrażam sobie takiej polityki, która miała być długofalowa...
Odpowiedz cytując