|
^^jeszcze pare lat temu nie bylo zadnego dachu i stadion byl prawie zawsze full niewazne czy ulewa czy mroz wazne jest ze ci co maja przyjsc to i tak przyjda a reszta...coz moze lepiej niech rzeczywiscie zostanie pod pierzyna i odpala sobie mecz w telewizji:/
|