Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7411
Stary 04.12.2011, 00:55
^^jeszcze pare lat temu nie bylo zadnego dachu i stadion byl prawie zawsze full niewazne czy ulewa czy mroz wazne jest ze ci co maja przyjsc to i tak przyjda a reszta...coz moze lepiej niech rzeczywiscie zostanie pod pierzyna i odpala sobie mecz w telewizji:/
Odpowiedz cytując