Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8279
Stary 04.12.2011, 00:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest ze uwazano Robecika za "utalentowanego" zdolnego i inne tego typu,a ktos tu napisal ze on z Bredą przejebał u SIEBIE polowe meczow...prawda to?


bo juz sam ten fakt ,ktory wyczytalem juz po jego zwolnieniu stawial pod duzym znakiem zapytania czy warto go bylo wogole zatrudniac.

To mój post :

Dariook napisał(a):Wyświetl post

NAC Breda...... 34... 13 - 6 -15..... 45:54....... 45

Oto ostatni sezon Maaskanta w Bredzie. W tym 8 porazek u siebie. To cóż mozna sie po nim spodziewać...
Sukces był , mistrzostwo i LE to jego i szacun za to .
Jednak mnie zawsze dziwiło kto puscił plote ze on jest bardzo dobry. Nawet średni chyba nie był..
Odpowiedz cytując