Karamazow napisał(a):

|
A teraz masz wątpliwości czy warto go było zatrudnić?
|
A teraz

Mleko zostało wylane...
W koncu jak Iq2 pisze-w koncu zagralismy w grupie LE,nie skompromitowlaismy sie z Levadią,czyli od dawnien dawna Europa z nas sie nie smiala , i zdobylsmy MP.Za to Robertowi nalezy podziekowac.