Wojtas napisał(a):

Jak to jest ze uwazano Robecika za "utalentowanego" zdolnego i inne tego typu,a ktos tu napisal ze on z Bredą przejebał u SIEBIE polowe meczow...prawda to?
|
Tego nie wiem ale w Holandii to akurat nie jest dziwne że mięso armatnie przegrywa nawet u siebie wiele meczów -Taki urok ligi, gdzie nie sądzę by przegrał połowę
Karamazow napisał(a):

|
A teraz masz wątpliwości czy warto go było zatrudnić?
|
Ja wątpliwości nie mam - w końcu udało nam się awansować do grupy w LE(mistrzostwo pomijam bo jak zostało powiedziane wszyscy stwierdzili że mają je w dupie i tylko dlatego je zdobyliśmy)...może nie jest to wielki wyczyn ale patrząc na to co było , to jest dopiero drugi w historii a LE ma już swoje lata