Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8277
Stary 04.12.2011, 00:20
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak to jest ze uwazano Robecika za "utalentowanego" zdolnego i inne tego typu,a ktos tu napisal ze on z Bredą przejebał u SIEBIE polowe meczow...prawda to?
Tego nie wiem ale w Holandii to akurat nie jest dziwne że mięso armatnie przegrywa nawet u siebie wiele meczów -Taki urok ligi, gdzie nie sądzę by przegrał połowę

Karamazow napisał(a):Wyświetl post
A teraz masz wątpliwości czy warto go było zatrudnić?
Ja wątpliwości nie mam - w końcu udało nam się awansować do grupy w LE(mistrzostwo pomijam bo jak zostało powiedziane wszyscy stwierdzili że mają je w dupie i tylko dlatego je zdobyliśmy)...może nie jest to wielki wyczyn ale patrząc na to co było , to jest dopiero drugi w historii a LE ma już swoje lata
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.12.2011 o godz. 00:22.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując