Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8275
Stary 04.12.2011, 00:02
Jak to jest ze uwazano Robecika za "utalentowanego" zdolnego i inne tego typu,a ktos tu napisal ze on z Bredą przejebał u SIEBIE polowe meczow...prawda to?


bo juz sam ten fakt ,ktory wyczytalem juz po jego zwolnieniu stawial pod duzym znakiem zapytania czy warto go bylo wogole zatrudniac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując