|
Dla mnie sprawa z frekwencja jest jasna.Kaziowi teraz jest potrzebne wsparcie,bo dostal ciezkie zadanie.Jako czlowiekowi oddanemu Wisle nalezy sie solidarna pomoc-od nas w postaci dopingu na ostatnich 3 meczach na r22(liga i twente)
kazdy kto idzie w tych meczach na r22 pokazuje ze zalezmy mu na tym klubie ,ktory mial kryzys ale powoli i do przodu idzie dalej.A reszcie obrazonych ,zmanierowanych brakiem Ligi Mistrzów ,zimnem i tym ze nie ma lidera niech sie goni.Oni przypomna sobie o tym ze sa kibicami na wiosne w meczach z Legią i Cracovia,wtedy głowna trybuna zapełni sie "wiernymi" fanami .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.12.2011 o godz. 23:59.
|