Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 03.12.2011, 23:57
Dla mnie sprawa z frekwencja jest jasna.Kaziowi teraz jest potrzebne wsparcie,bo dostal ciezkie zadanie.Jako czlowiekowi oddanemu Wisle nalezy sie solidarna pomoc-od nas w postaci dopingu na ostatnich 3 meczach na r22(liga i twente)

kazdy kto idzie w tych meczach na r22 pokazuje ze zalezmy mu na tym klubie ,ktory mial kryzys ale powoli i do przodu idzie dalej.A reszcie obrazonych ,zmanierowanych brakiem Ligi Mistrzów ,zimnem i tym ze nie ma lidera niech sie goni.Oni przypomna sobie o tym ze sa kibicami na wiosne w meczach z Legią i Cracovia,wtedy głowna trybuna zapełni sie "wiernymi" fanami .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.12.2011 o godz. 23:59.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując