1q2 napisał(a):

Nie brnij bo Twoje myślenie jest w stylu np warszawska policja najebała naszych więc niech nasza najebie kiboli z Warszawy jak do Krakowa przyjadą.
|
Bardziej w stylu: "jeżeli chcecie być szanowani, to sami nas również szanujcie". Do ich kibiców nic nie mam, ale muszą być jakieś ofiary. Niech się cieszą, że im nie zafundowali takiej ścieżki zdrowia jak naszym.
Pijanej holenderskiej hołocie mówimy głośne nie ;-)