Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9216
Stary 03.12.2011, 23:47
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie brnij bo Twoje myślenie jest w stylu np warszawska policja najebała naszych więc niech nasza najebie kiboli z Warszawy jak do Krakowa przyjadą.
Bardziej w stylu: "jeżeli chcecie być szanowani, to sami nas również szanujcie". Do ich kibiców nic nie mam, ale muszą być jakieś ofiary. Niech się cieszą, że im nie zafundowali takiej ścieżki zdrowia jak naszym.
Pijanej holenderskiej hołocie mówimy głośne nie ;-)
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.12.2011 o godz. 23:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując