Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24454
Stary 03.12.2011, 23:19
mam problem z telefonem.
zmieniłem kartę SIM z Orange na Play... ponieważ przeszedłem do innego operatora.
po włączeniu telefonu pojawia się komunikat " nie włączono obsługi karty SIM MM #2"
tel. nie działa ani w orange ani w play... a ja nie wiem co zrobić...
mam tel. SE Vivaz...
pewnie łatwo to naprawić, dlatego pisze tutaj a nie idę do serwisu...
Odpowiedz cytując