|
mam problem z telefonem.
zmieniłem kartę SIM z Orange na Play... ponieważ przeszedłem do innego operatora.
po włączeniu telefonu pojawia się komunikat " nie włączono obsługi karty SIM MM #2"
tel. nie działa ani w orange ani w play... a ja nie wiem co zrobić...
mam tel. SE Vivaz...
pewnie łatwo to naprawić, dlatego pisze tutaj a nie idę do serwisu...
|