A tak na poważnie to czytając wpisy legionistów niebawem się okaże , że oni wymyślili też ....pacierz "Ojcze nasz"
alee te ich brednie nazywane sa u nas jako madrosci i trzymanie fasonu wiec wiesz ... nie obrazaj tak madrych gosci na forum ....wszak mamy sie od kogo uczyc