Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9215
Stary 03.12.2011, 23:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To nie jest też to zwykła nadgorliwość psiarni, ale decyzje miejscowych burmistrzów - psy same z siebie nie mogły zabronić kibicom wejścia do miasta.
Oczywiście że tak - szczególnie że tam policja ogólnie to zupełnie inny poziom niż u nas.
Tyle że co to ma wspólnego z holenderskimi kibicami?
Nie brnij bo Twoje myślenie jest w stylu np warszawska policja najebała naszych więc niech nasza najebie kiboli z Warszawy jak do Krakowa przyjadą.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując