Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3193
Stary 03.12.2011, 23:00
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
A za 20 czy 30 lat napiszesz to samo o przeróbce "Mistrzem Polski jest Legia"? Coraz więcej klubów sobie to przerobiło na swój użytek (Wisła, Górnik itp). Za 30 lat kibic Wisły powie, że to ich pieśń
Nikt Ci tak nie powie, ponieważ zachowały się "materiały źródłowe"

Chodzi o to, że oceniając zamierzchłe czasy często opieramy się na "bo ten to potwierdza". I to jest problem, bo i u nas i u Was tych potwierdzających jest całkiem spora gromadka.
Odpowiedz cytując