ToTylkoJa napisał(a):

A za 20 czy 30 lat napiszesz to samo o przeróbce "Mistrzem Polski jest Legia"? Coraz więcej klubów sobie to przerobiło na swój użytek (Wisła, Górnik itp). Za 30 lat kibic Wisły powie, że to ich pieśń
|
Nikt Ci tak nie powie, ponieważ zachowały się "materiały źródłowe"
Chodzi o to, że oceniając zamierzchłe czasy często opieramy się na "bo ten to potwierdza". I to jest problem, bo i u nas i u Was tych potwierdzających jest całkiem spora gromadka.