|
To Ci powiem ze kariery porobili jak sam s....ysyn...
Przy naszych polskich realiach to jescze trudniej sprowadzic dobrego z Polski!.
No szrotu troszke też musi być bo kadra liczy ponad 20 stu, ciezko by było nam przezyć mając na karku samych Messich , Bitonów, Meliksonów.
A zastanawiałeś sie ile my chodujemy szrotu w MESA?
|