Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52353
Stary 03.12.2011, 22:54
To Ci powiem ze kariery porobili jak sam s....ysyn...

Przy naszych polskich realiach to jescze trudniej sprowadzic dobrego z Polski!.
No szrotu troszke też musi być bo kadra liczy ponad 20 stu, ciezko by było nam przezyć mając na karku samych Messich , Bitonów, Meliksonów.

A zastanawiałeś sie ile my chodujemy szrotu w MESA?
Odpowiedz cytując